Ata de cusut Moon, culori: M0038- 10 buc ; M0067 - 20 buc;M0039 - 10 buc ;M0013 -20 buc;M0063 - 20 buc;M0221- 10 buc;M0046 -20 buc;M0085 -10 buc ;M0235- 10 buc; M0236- 10 buc ;M0090 - 10 buc ;M0225 - 10 buc; M0238 - 20 buc;M0070 - 10 buc; M0240 -20 buc; M0088 - 20 buc ;M0083 - 10 buc; WHITE - 10 buc( bucata) Arici pentru calcat catifea, latime 1.60m (mp) 2 mp Vatelina (bevatex) (rola) 250 gr, latime 1.60, 25 metri liniari I...
Ata de cusut Moon, culori: M0038- 10 buc ; M0067 - 20 buc;M0039 - 10 buc ;M0013 -20 buc;M0063 - 20 buc;M0221- 10 buc;M0046 -20 buc;M0085 -10 buc ;M0235- 10 buc; M0236- 10 buc ;M0090 - 10 buc ;M0225 - 10 buc; M0238 - 20 buc;M0070 - 10 buc; M0240 -20 buc; M0088 - 20 buc ;M0083 - 10 buc; WHITE - 10 buc( bucata) Arici pentru calcat catifea, latime 1.60m (mp) 2 mp Vatelina (bevatex) (rola) 250 gr, latime 1.60, 25 metri liniari Insertii termoadezive Kufner FE3033 , lat 150 cm, ca 32 g/m2, white metri 25 Insertii termoadezive Kufner,lat 150 cm, ca 36g/m2, white EE2036 metri 25 Insertii termoadezive Kufner EW2070, lat 150 cm, 68 g/m2, 100%pes, white metri 25 Insertii termoadezive Kufner EE2042 ,lat 150 cm, ca 40 g/m2, 100%pes, white metri 25 Fir suitas alb/negru(metri) 100 metri Fermoare detasabile, normale, spira 5mm, lungime 70 cm, culoare roz- 10 buc;culoare albastru deschis- 10 buc; culoare vernil- 15 buc;culoare bej -15 buc; culoare grena- 10 buc; culoare verde inchis- 10 buc; culoare negru- 10 buc; culoare gri deschis- 10 buc (bucata) Balena cu insertie metalica, de 5 mm grosime ,metri 100 Extrafor din bbc 100%, alb, de 2.5cm , metri 200 Snur din bbc 100% , diametru 3 mm , culoare natur ,metri 200