Feedback
I.D.: 16101750

LOT 1 Tiparire agende personalizate, LOT 2 Tiparire Calendare perete si Calendare birou

Data publicarii
15.11.16 Exista 31.131 licitatii active asemanatoare. Inregistrati-va pentru a avea acces la acestea.
Coduri CPV
79800000-2
Termenul limita pentru depunere:
17.11.16
Pretul estimativ:
68.541,00 RON
Locul realizarii:
  • Descarca
  • Tipareste
  • Observatii
    Adaugati favorite, invitatii si note. Aceste functii sunt disponibile doar pentru utilizatorii logati in platforma. Logati-va sau inregistrati-va la o Testare Gratuita pentru a avea acces.
  • Trimite
Descriere:
LOT 1 : Tiparire Agende personalizate - Numar bucati: 3000 - Dimensiune: B5 (25x17 cm) - produs spiralat cu spirala metalica total vizibila - coperta policromie, caserata pe carton de legatorie, grosime 2 mm, infoliata mat; - suport tipar: offset alb 70 g; - file interior: • Pantone 195 U • numar 200 pagini, din care: • 16 pagini informatii diverse, o culoare; • 10 pagini agenda telefonica, o culoare; • 160 pagini agenda ne...
LOT 1 : Tiparire Agende personalizate - Numar bucati: 3000 - Dimensiune: B5 (25x17 cm) - produs spiralat cu spirala metalica total vizibila - coperta policromie, caserata pe carton de legatorie, grosime 2 mm, infoliata mat; - suport tipar: offset alb 70 g; - file interior: • Pantone 195 U • numar 200 pagini, din care: • 16 pagini informatii diverse, o culoare; • 10 pagini agenda telefonica, o culoare; • 160 pagini agenda nedatata, o culoare; • 12 pagini o culoare imagine si text prezentare obiceiuri si ocupatii traditionale. • 2 pagini policromie LOT 2 : 2.1.Tiparire Calendare perete - Numar bucati: 2500 - dimensiune 47 x 32,5 cm; - spirala metalica pe latura de 30 cm; - cu agatatoare; - suport tipar: Acquerello Avorio sau echivalent (se va preciza in mod explicit suportul de tipar daca nu este Acquerello Avorio ) 160 gr/mp ; - numar file: 13 file Acquerello Avorio sau echivalent (se va preciza in mod explicit suportul de tipar daca nu este Acquerello Avorio) 160 gr/mp - tipar 1 culoare Pantone pe o fata; - prevazut cu carton duplex 300 gr/mp in spate; 2.2.Tiparire Calendare birou - Numar bucati: 1500 - dimensiune 10 x 21 cm; - spirala metalica pe latura de 21 cm; - suport tipar: Acquerello Avorio sau echivalent (se va preciza in mod explicit suportul de tipar daca nu este Acquerello Avorio) 160 gr/mp - numar file: 13 file Acquerello Avorio sau sau echivalent (se va preciza in mod explicit suportul de tipar daca nu este Acquerello Avorio) 160 gr/mp - tipar 1 culoare Pantone pe o fata; - prevazut cu carton duplex 300 gr/mp in spate;
Inregistrati-va acum pentru un test gratuit de 7 zile
si veti putea vizualiza aceasta licitatie si multe altele asemanatoare!

De ce licitatie-publica.ro?

  • Oportunitati de afaceri selectionate
    individual

  • Anunturi scanate si actualizate
    din peste 3200 surse publice si private

  • Manager de cont personal - chiar si
    in timpul testarii gratuite

  • Transmiterea zilnica a anunturilor noi

Contul meu