Feedback
I.D.: 105659425

LOT 1 Lucrări de refacţie linie cale de tramvai şi a reţelei aeriene de contact aferente în municipiul Arad – tronsonul III – Calea Radnei de la Pasaj Micălaca la strada Renaşterii LOT 2 Lucrări de refacţie linie cale de tramvai şi a reţelei aeriene de contact aferente în municipiul Arad – tronsonul I– Piaţa Podgoria – Pasaj Micălaca – Micălaca Zona III

Data publicarii
18.11.24
Coduri CPV
45234126-5
Termenul limita pentru depunere:
20.12.24
Pretul estimativ:
54.020.208,84 RON - 54.020.208,84 RON
Documente participare:
  1. FisaDate_DF1231586.pdf
  2. Tronson III calea Radnei PT.part01.rar
  3. Tronson III calea Radnei PT.part02.rar
Locul realizarii:
  • Descarca
  • Tipareste
  • Observatii
    Adaugati favorite, invitatii si note. Aceste functii sunt disponibile doar pentru utilizatorii logati in platforma. Logati-va sau inregistrati-va la o Testare Gratuita pentru a avea acces.
  • Trimite
Descriere:
Lot 1 Lucrări de refacţie linie cale de tramvai şi a reţelei aeriene de contact aferente în municipiul Arad – tronsonul III – Calea Radnei de la Pasaj Micălaca la strada Renaşterii pentru proiectul "Modernizare sistem de transport public cu tramvaiul în municipiul Arad – tronson Calea Radnei (între Pasaj Micălaca şi strada Renaşterii)", Cod SMIS 321706 Lot 2 Lucrări de refacţie linie cale de tramvai şi a reţelei aeriene d...
Lot 1 Lucrări de refacţie linie cale de tramvai şi a reţelei aeriene de contact aferente în municipiul Arad – tronsonul III – Calea Radnei de la Pasaj Micălaca la strada Renaşterii pentru proiectul "Modernizare sistem de transport public cu tramvaiul în municipiul Arad – tronson Calea Radnei (între Pasaj Micălaca şi strada Renaşterii)", Cod SMIS 321706 Lot 2 Lucrări de refacţie linie cale de tramvai şi a reţelei aeriene de contact aferente în municipiul Arad – tronsonul I– Piaţa Podgoria – Pasaj Micălaca – Micălaca Zona III pentru proiectul "Modernizare sistem de transport public cu tramvaiul în municipiul Arad – tronson Piaţa Podgoria – Pasaj Micălaca – Micălaca Zona III", Cod SMIS 321685, finanţate în cadrul programului Regional Vest 2021-2027 (PR Vest), Apelul PRV/2/PRV_P4/OP2/RSO2.8/PRV_A25 - PRV/4.1/1.1 Mobilitate urbană sustenabilă - UAT municipii, conform documentatiei de atribuire şi cerintelor caietului de sarcini. Termenul pana la care orice operator economic interesat are dreptul de a solicita clarificari sau informatii suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire este de 20 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 11-a zi inclusiv, inainte de data limita de depunere a ofertelor. Solicitarile de clarificari vor fi transmise in format editabil. Valoarea estimata a achizitiei: Lot 1: 19.688.678,25 lei fără TVA Cheltuieli diverse şi neprevăzute: 2.018.885,29 lei fără TVA Procent acordare avans:25% Rezerva de implementare pentru ajustare preţ: 5.081.851,27 lei fărăTVA Lot 2: 34.331.530,59 lei fără TVA Cheltuieli diverse şi neprevăzute: 3.505.087,60 lei fără TVA Procent acordare avans:25% Rezerva de implementare pentru ajustare preţ: 8.817.873,28 lei fără TVA Cheltuielile Diverse si neprevăzute pot fi accesate, dar nu trebuie ofertate si nu intra in valoarea estimata a achizitiei. Modalitatea de accesare este prevăzută în draftele de contract. În ceea ce priveşte reverva de implementare pentru ajustare de preţ, nu trebuie ofertată si nu intra in valoarea estimata a achizitiei, iar la nivel de clauze contractuale au fost inserate formulele de ajustare şi condiţiile de accesare a acestora.
Inregistrati-va acum pentru un test gratuit de 7 zile
si veti putea vizualiza aceasta licitatie si multe altele asemanatoare!

De ce licitatie-publica.ro?

  • Oportunitati de afaceri selectionate
    individual

  • Anunturi scanate si actualizate
    din peste 3200 surse publice si private

  • Manager de cont personal - chiar si
    in timpul testarii gratuite

  • Transmiterea zilnica a anunturilor noi

Contul meu