Feedback
I.D.: 10495013

Lot 1 - Distrugator profesional de CD/DVD (30191400-8) = 2 buc., pret unitar estimat fara TVA 6350.00 lei; Lot 2 - Adaptor retea ATM (32422000-7) = 1 buc., pret unitar estimat fara TVA 5000.00 lei;

Data publicarii
07.12.15 Exista 688.435 licitatii active asemanatoare. Inregistrati-va pentru a avea acces la acestea.
Coduri CPV
30191400-8
Termenul limita pentru depunere:
09.12.15
Pretul estimativ:
17.700,00 RON
Locul realizarii:
Bucureşti
  • Descarca
  • Tipareste
  • Observatii
    Adaugati favorite, invitatii si note. Aceste functii sunt disponibile doar pentru utilizatorii logati in platforma. Logati-va sau inregistrati-va la o Testare Gratuita pentru a avea acces.
  • Trimite
Descriere:
Produsele se livreaza intr-o singura etapa, în maxim 5 zile de la semnarea comenzii ferme de ambele parti, dar nu mai tarziu de 21.12.2015. Plata produselor se va face, prin Ordin de plata în contul de Trezorerie al furnizorului, cu respectarea prevederilor art. 6 alin. (1) lit. b) din Legea nr. 72/2013. Oferta financiara - Perioada de valabilitate a ofertei va fi de 30 zile, având caracter ferm si obligatoriu din punct de ...
Produsele se livreaza intr-o singura etapa, în maxim 5 zile de la semnarea comenzii ferme de ambele parti, dar nu mai tarziu de 21.12.2015. Plata produselor se va face, prin Ordin de plata în contul de Trezorerie al furnizorului, cu respectarea prevederilor art. 6 alin. (1) lit. b) din Legea nr. 72/2013. Oferta financiara - Perioada de valabilitate a ofertei va fi de 30 zile, având caracter ferm si obligatoriu din punct de vedere al continutului pe toata perioada de valabilitate a ofertei. Pretul va fi exprimat in lei fara TVA,cu maxim 2 zecimale. Sanctiuni pentru neindeplinirea culpabila a obligatiilor: In cazul in care, din vina sa exclusiva, furnizorul/prestatorul nu reuseste sa-si indeplineasca obligatiile asumate, atunci achizitorul are dreptul de a solicita si incasa, ca penalitati, 0,1% pentru fiecare zi de intarziere, calculata la valoarea facturii pentru produsele/serviciile livrate/prestate cu intarziere. Penalitatile vor trebui platite in maximum 28 de zile de la data la care ele au fost solicitate in scris.
Inregistrati-va acum pentru un test gratuit de 7 zile
si veti putea vizualiza aceasta licitatie si multe altele asemanatoare!

De ce licitatie-publica.ro?

  • Oportunitati de afaceri selectionate
    individual

  • Anunturi scanate si actualizate
    din peste 3200 surse publice si private

  • Manager de cont personal - chiar si
    in timpul testarii gratuite

  • Transmiterea zilnica a anunturilor noi

Contul meu

Vezi licitatii asemanatoare

Titlul Data inchiderii
Contract de furnizare componente necesare remedierii defecţiunilor şi repunere în funcţiune a sistemului integrat de securitate SiSEC-DST. 18.09.23
Complet de scanare documente A3+, 1 CPL. Pret unitar estimat lei fara TVA/cpl: 35.294,00 lei cpl 08.11.17
HDD extern 1 TB - 2 bucati la pretul unitar estimat de 416,67 lei fara TVA Memory stick min. 32 GB - 7 bucati la pretul unitar estimat de 125,00 lei fara TVA 10.11.17
Memory stick min. 16 GB - 6 bucati la pretul unitar estimat de 41,67 lei fara TVA. Memory stick min. 32 GB - 7 bucati la pretul unitar estimat de 125,00 lei fara TVA. 12.12.16
Aparate aer conditionat - 2 buc., astfel: - aparat aer conditionat 9000 BTU - 1 buc. - pret unitar estimat 1300,00 lei; - aparat aer conditionat 12000 BTU - 1 buc. - pret unitar estimat 1400,00 lei. 22.07.15
Achizitie sapun semitoaleta 200 gr.(60 buc.x1.60 lei pret unitar estimat fara t.v.a=96 lei) 24.08.16
Achizitie directa detector de miscare Paradox Paradoor DG460, 2 buc, pret unitar estimat, lei fara TVA 104.17 lei/buc, utilizat in sisteme de control acces pentru comanda deschiderii incuietorilor electrice, alimentare 12/24v, durata activare contact reglabila. 07.04.16
Achizitie scaun tapi?at pe schelet metalic (8 bucx 84,03 lei pret unitar estimat fara T.VA) 23.03.17
HDD extern 4 TB - 5 bucati la pretul unitar estimat de 666,67 lei fara TVA. HDD extern 1 TB - 2 bucati la pretul unitar estimat de 416,67 lei fara TVA 12.12.16
Monitor - 1 bucata la pretul unitar estimat de 4.166,66 lei fara TVA. Suport monitor cu prindere de birou - 10 bucati la pretul unitar estimat de 583,33 lei fara TVA. 12.12.16